Denetim Kurulu

MELEK ÇELEBİ - Denetim Kurulu Başkanı

19.06.1973 Hacıbektaş doğumludur. İlk ve orta öğrenimimi Frankfurt ve Nevşehirde, lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Turizm ve Seyahat Acenteciligi Tur Operatörlüğü ve Ankara Üniversitesi Latin Dili ve Edebiyatı Bölümlerinde eğitim görmüştür. 1996 yılında THY A.O. Ankara Satış Müdürlüğünde Satış Memuru olarak göreve başlamış olup, 2007-2013 yılları arasında THY’nin Cenevre Ofisinde İstasyon Şefi olarak çalışmıştır. Halen Köln Kargo Şefi olarak görevine devam etmektedir. İngilizce, Almanca ve az düzeyde Fransızca konuşmaktadır.

CELALETTİN MERİÇLİ - Denetim Kurulu Üyesi

13.07.1970 Üsküdar’da doğdu. İlk, orta, lise öğrenimini İstanbul Üsküdar’da tamamlamıştır. İlk iş hayatına 1986 yılında başlamıştır. 1988-1990 yılları arasında askerlik görevini tamamlamıştır. 1993 yılında Türk Hava Yolları Yer İşletme Başkanlığı’nda göreve başlamıştır. Sırasıyla Uçak Emniyet, Bilet Satış Muhasebe, Hareket Koordinatörlüğü birimlerinde çalıştıktan sonra en son olarak Kayıp ve Bulunan Eşya Şefliği görevini yürütürken Sendikamızın 27. Olağan Genel Kurulu’nda profesyonel yönetici kadrosunda Genel Mali Sekreter olarak göreve başlamıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

MUSTAFA AKGÜN - Denetim Kurulu Üyesi

12.08.1965 Bartın Kurucaşile doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Eyüp Üçşehitler okulunda bitirip, liseyi Alibeyköy Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamladı. Askerlikten sonra 4 yıl Uzel Makine Sanayi’de çalışıp, 1990 yılında THY’de teknisyen olarak göreve başladı. 27. Hava-İş Olağan Kurulu’nda profesyonel yönetici kadrosunda Teşkilatlandırma Sekreteri olarak göreve başlamış bulunmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.