Yönetim Kurulu

AHMET HOSO - Yönetim Kurulu Başkanı

1980 yılında Bayburt doğumludur. 2003 yılında Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinde lisans, 2007 Yılında Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde Yüksek Lisans Eğitimini tamamlamıştır. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Bilişimi bölümünde doktora eğitimine ve akademik çalışmalarına devam etmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

M. ŞÜKRÜ NENEM - Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Dr. M. Şükrü Nenem, 1983 Kilis doğumludur. 2005 yılında Koç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden lisans, 2009 yılında ise Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünde yükseklisans tamamlanmıştır. 2019 yılında Londra (Birleşik Krallık)'da bulunan University of Westminster'da Ulaştırma/Lojisik alanında doktorasını tamamlamıştır. Koç Bilgi Grubu, Ericsson, Türk Hava Yolları gibi kurumlarda uzunca süre yöneticilik yapmış olup, an itibariyle kendi dış ticaret ve müşavirlik şirketlerini yönetmektedir. Ulusal ve uluslararası hakemli yayınlarda makalesi bulunmakta olup, zaman zaman Türkiye ve Birleşik Krallık'ta akademisyen sıfatıyla ders vermektedir. 1 çocuk babasıdır.

YILMAZ SEVİNÇ - Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi

Yılmaz SEVİNÇ 1964 Ağrı Doğumluyum, 1985 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun oldum, 1998 yılından beri serbest çalışmaktayım , Mekanik tesisat konularında Proje , Uygulama ve Danışmanlık hızmetleri vermekteyim , Evliyim 2 çocuğum vardır.

YUSUF ÖZTÜRK - Yönetim Kurulu Üyesi

Yusuf Öztürk, 1986 Diyarbakır doğumludur. İstanbul Üniversitesi İktisat, İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümleri mezunudur. 2013 yılından beri Türk Hava Yolları’nda kabin memuru/amiri olarak çalışmaktadır.Evli ve iyi derecede ingilizce bilmektedir

ADEM ERGÜN - Yönetim Kurulu Üyesi

Adem Ergün, 1985 kastamonu doğumludur.Kemal Hasoğlu Anadolu Lise’sinden mezun olup, İşletme bölümü Lisans eğitimi devam etmektedir. Ulaşım, inşaat ve gıda alanlarında çeşitli faaliyetler gösteren aile şirketlerinde çalıştı.2010 yılından itibaren havacılık sektöründe çalışmaya başlamıştır ve Türk Hava Yolları’nda kabin amiri olarak görev yapmaya devam etmektedir. Evli ve iyi derece İngilizce bilmektedir.