Yönetim Kurulu

MÜNİRE DERİNDAĞ - Yönetim Kurulu Başkanı

1983 yılında Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Kahramanmaraş’ta tamamladı. 2004 yılında İnönü Üniversitesi Sağlık Fakültesini kazandı. 2005 yılında “İnönü Üniversitesi Kitap Okuma Topluluğu”nu kurdu. Üniversiteden mezun olduktan sonra aynı yıl Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kalite yönetim biriminde göreve başladı. 2010 yılında Beykent Üniversitesi’nde hastane ve sağlık kurumları yönetimi alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Birçok sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak görev aldı. 2011 yılında THY Sağlık Müdürlüğü’nde çalışmaya başladı. 2018 yılından bu yana THY Kabin Eğitim Müdürlüğü’nde eğitmen olarak görevini sürdürmektedir. İlgi duyduğu Satranç yarışmasında bölge dereceleri, hikaye yazma yarışmasındaysa Türkiye birinciliği elde etmiştir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

BÜLENT YILMAZ - Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi

1975 Trabzon Of doğumludur. Açıköğretim lisesi mezunudur. Bahçeşehir Üniversitesinde İletişim, Amerika’da Kent State üniversitesinde kriminoloji okudu. İleri derecede İngilizce, birazda Almanca bilir. Türk Hava Yolları ve Apple gibi firmalarda çalıştı. Atatürk, Türk Tarihi ve Türk Dünyası ilgi alanıdır.

MUHARREM YAŞAR - Yönetim Kurulu Üyesi

1981 yılında İstanbul'da doğdu, ilk ve orta eğitimini burada tamamladı. Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra yine aynı üniversitede İktisat Fakültesi'nde Uluslararası İktisat yüksek lisansı yaptı. 2010 yılına kadar ticaret ve inşaat alanında faaliyet göstermiş olup 2010 yılından itibaren THY Uçuş İşletme Başkanlığında çalışmakta ve şef olarak görev yapmaktadır. İyi derecede ingilizce bilmekte, evli ve 2 çocuk babasıdır

HÜSEYİN UYSAL - Yönetim Kurulu Üyesi

1976 yılında Siirt'in Şirvan ilçesinde doğdu. Babasının görev yerleri nedeniyle ilk ve orta öğrenimini Tokat ve İstanbul'da tamamladı. 1995 yılında ticari gemilerde makinist olarak görev yaptı. 1996-98 yılları arasında askerliğini yaptıktan sonra 1999 yılında Türk Hava Yolları'nda teknisyen olarak göreve başladı. Evli ve 3 çocuğu var.

MEHMET KOCAAKMAN - Yönetim Kurulu Üyesi

1981 İstanbul doğumlu. Memleketi Karabük. 2 yıllık Bankacılık ve Sigortacılık, 4 yıllık işletme mezunu. 2000 yılından bu yana THY Kargo İthalat Vardiya Şefi olarak çalışmaktadır. 2013 yılından bu yana Hava-İş sendikasında delege temsilciliği ve aktif olarak iş yeri baş temsilciliği görevini sürdürmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır

Yavuz Selim keleş

Yavuz Selim KELEŞ - Yönetim Kurulu Üyesi

1982 yılında İstanbul'da doğdu, ilk ve orta eğitimini burada tamamladı. Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde Lisans eğitimi, daha sonra Beykent Üniversitesinde İşletme Yönetimi üzerine yüksek lisansı yaptı. 2010 yılından itibaren THY’ da çalışmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmekte, evli ve 2 çocuk babasıdır.

GÜNAY CAN - Yönetim Kurulu Üyesi

1970 yılında Bulgaristan'ın Eskicuma ilçesinde doğdu. Eğitim hayatını İstanbul'da tamamladı. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektronik mezunudur. 1993 yılında Türk Hava Yollarında uçak bakım Elektronik Teknisyeni olarak işe başladı. Türk Hava Yolları teknikte halen çalışmaya devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.