S.S. Havaiş Konut Yapı Kooperatifi Kuruldu

Havaiş Konut Yapı Kooperatifi tarafından tarihinde yayınlandı

Koperatifimiz; 7 Kasım 2014 tarihinde kurulmuş olup, 9 yönetim kurulu ve 3 denetleme kurulu üyesi ile çalışmalarına Yenibosna İstWest’teki adresinde devam etmektedir.

Kooperatifimiz ile ilgili öğrenmek istediğiniz hususları bu sitenin içerisinde bulabilirsiniz. Bulamadığınız takdirde, sorularınızın cevaplarını, ilgili adreslere (kooperatif@havaisyapikooperatifi.com, muhasebe@havaisyapikooperatifi.com) e-mail göndererek öğrenebilirsiniz.

Kooperatife üye olmak için Hava-İş Sendikası ve/veya Tüm Sivil Havacılar Derneği üyesi olmanız gerekmektedir. Üyelik akabinde en az 7.500 TL’si bir ay içerisinde, kalan kısmı 10 Nisan 2015’e kadar olmak kaydıyla giriş ücreti olarak 30.000 TL ödenmesi gerekmektedir.

Yönetim Kurulu olarak planlamamızı şu şekilde yapmış bulunuyoruz: 2015 yılının ilk çeyreği üyeliklerin kesinleşeceği, 2015 yılı ikinci yarısı arsanın satın alınacağı, 2016-2019 yılları ise inşaatların tamamlanıp tesliminin yapılacağı period olarak hedeflenmektedir.

3. Havalimanı bölgesinde yaklaşık 150 m2 olması planlanan dairelerimizde, kaliteli bir yaşamın olacağı güzel bir site hedeflemekteyiz. Binalar ve çevre düzenlemeleri, ailelerimizle huzur ve güven içerisinde yaşayabileceğimiz standartları karşılasın istiyoruz.

Bu site üzerinden tüm süreçleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerden gelecek öneri ve görüşleri de memnuniyetle değerlendireceğiz.

Henüz başlangıcında olduğumuz kooperatifimizin, bir gün, herkesin  mutlu olduğu bir noktada tamamlanması temennisiyle,

Hepimize hayırlı olmasını diliyoruz.

Saygılarımızla,

Tüm Sivil Havacılar Derneği (TÜSHAD)
Yönetim Kurulu