İstişare Toplantısı Duyurusu

Havaiş Konut Yapı Kooperatifi tarafından tarihinde yayınlandı

Değerli Ortaklarımız,

15 Temmuz gecesi yaşadığımız utanç verici darbe girişimi Cumhurbaşkanı’mızın dirayetli duruşu ve halkımızın iradesiyle başarısızlığa uğratılmış ve milletin iradesi galip gelmiştir.Bu süreçte şehit olanlara Allah’tan rahmet yaralananlara acil şifalar diliyoruz. Allah bu milletin yardımcısı olsun.
Yaşanan süreç nedeniyle 17 Temmuzda yapmayı planladığımız İstişare Toplantımızı da ertelemek zorunda kalmıştık. Yeni toplantımız 24 Temmuz Pazar günü saat 10:00 da Wyndham Grand İstanbul Europe, Basın Ekspress Yolu Yavuz Sultan Selim Cad. No: 1-3 Güneşli Bağcılar İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi bu toplantıda yapılan çalışmalar anlatılacak olup siz Ortaklarımızla istişare edeceğiz. Tüm Ortaklarımız bu toplantıda hazır olamayacağından  dolayı daha sağlıklı değerlendirme yapmak adına toplantı sonrasında ayrıntılı bilgi notu gönderilerek anket yoluyla tüm üyelerimizin görüşleri alınacaktır. Sonuçlar doğrultusunda da eylül ya da ekim ayı içerisinde Olağanüstü Genel Kurul yapılacaktır.

Not: saat 9:00-10:00 arası kahvaltı ikramı olacaktır.

Otelin adres linki: http://wyndhamgrandistanbuleurope.com/iletisim/