3. Olağan Genel Kurul Sonrası Bilgilendirme

Havaiş Konut Yapı Kooperatifi tarafından tarihinde yayınlandı

Değerli Ortaklarımız

3.Olağan Genel Kurulumuzu geçtiğimiz hafta sonunda gerçekleştirdik. Bu genel kurulda da yönetim kurulu tekliflerinin tamamı, büyük çoğunluğu oy birliği ile olmak üzere, kabul edildi. Bu konuda verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederiz.

Genel kurulda da belirttiğimiz üzere bu ay içerisinde Büyükşehir meclisinden geçmesini beklediğimiz imar tadilatından sonra sitenin mimari tasarımlarına ilişkin çizilmiş görselleri sizinle paylaşıp çoğunluğun tercih ettiği tasarım üzerinden ilerleyeceğiz. Yine sitenin içinde yer almasını istediğimiz kütüphane, fitness salonu, vb sosyal ve kültürel tesislere ilişkin bir anket düzenleyerek çoğunluğun tercih ettiği yapıları sitemize dâhil ederek projeyi netleştirecek ve bu şekilde ihaleye çıkacağız.

Hedefimiz en geç Eylül ayı içerisinde hafriyat çalışmalarıyla birlikte inşaata başlamaktır. Bu aşamada daire maliyetleri de netleşmiş olacağı için finansman konusu bu dönemde netleşmiş olacaktır.

Bu genel kurulda gündemin 10.maddesi olan çıkmak isteyen üyelere ödedikleri bedelin %50 fazlasını alarak ayrılmak imkânı tanıyan maddenin hiçbir talep gelmemesi nedeniyle işletilmemesi kooperatifimizin geldiği noktayı göstermektedir. Bundan 6 ay önceki olağanüstü genel kurulda %10 fazla ile çıkan 56 pay sahibi vardı.

Genel kurul sunumumuzu facebook adresinden sizlerle paylaştık. Genel kurula ilişkin tüm sorularınızı yine buradan cevaplayacağız.

Önümüzdeki günlerde yeni güzel haberler paylaşmak dileğiyle


3. Genel Kurul Sunumunu indirmek için tıklayınız.